AUTOGAZ CHOJNACKI to firma, świadcząca kompleksowe usługi związane z samochodowymi instalacjami gazowymi. Zajmujemy się montażem i kalibracją instalacji gazowych oraz prowadzimy profesjonalny serwis aut z instalacjami LPG . Zajmujemy się zarówno montażem, drobnymi naprawami poszczególnych elementów instalacji auto LPG, jak i większymi pracami, takim jak wymiana zbiornika LPG. Naszą ofertę uzupełnia serwis klimatyzacji samochodowych oraz chiptunning.

Jesteśmy małą firmą skupiającą ludzi z pasją dla których dla których samochody to coś więcej niż środek transportu. Do każdego z powierzonych nam samochodów podchodzimy indywidualnie i dbamy oto aby każdy z naszych klientów był zadowolony i pewny swojego auta.

Auta do których montujemy instalacje gazowe, są regulowane na profesjonalnej hamowni podwoziowej firmy V-TECH. Pozwala to perfekcyjne zestrojenie instalacji gazowej z samochodem tak, aby parametry pracy i osiągi na gazie były niemal identyczne, jak na benzynie. Po montażu i kalibracji na życzenie Klient otrzymuje wykres mocy i momentu obrotowego, zmierzonych na benzynie i na gazie.

Podczas montażu instalacji gazowej klienci mogą spędzić czas w poczekalni, przy kawie czy herbacie lub korzystając z bezpłatnego dostępu do Internetu bądź tez przed TV.

Dbając o każdego klienta firma uruchomiła możliwość kredytowania inwestycji poprzez SANTANDER CONSUMER BANK oraz Credit Agricole.

Zadzwoń i umów się na montaż instalacji gazowej do swojego auta!

Autogaz to nasza specjalność

Realizacja: MAXIGRAF